سیستم مشاوره تخصصی مهام 

 

 

 

 

 

 

 

سیستم مشاوره ″ مهام ″ نخستین و موفق ترین سیستم مشاوره هدفمند و فرد به فرد کنکور کارشناسی ارشد و دکتری مدیریت می باشد که با سابقه ای درخشان و ممتاز در این حوزه و حضور بیش از 110 رتبه زیر 100 کنکور های ارشد و دکتری مجموعه مدیریت در خدمت شما عزیزان می باشد مشاوره آزمون کارشناسی ارشد و دکتری مدیریت :

اهمیت و ضرورت کار جمعی را می توان از جوانب گوناگون مورد توجه و بررسی قرار داد؛ با انجام برخی کارها به صورت فردی، رسیدن به نتیجه مطلوب امکان پذیر نیست و جهت نیل به هدف، لازم است تا مقدمات و طیِ مسیرِ درست، به صورت گروهی انجام پذیرد. هر چند امکان انجام کار به صورت فردی وجود دارد، اما مستلزم تحمل هزینه فراوان، از دست دادن زمان مناسب و خستگي زودرس بوده و از نظرکیفیت اجرا نیز قابل مقایسه با صورت جمعیِ آن نیست. گروهی انجام ندادنِ کار، به معنی عدم استفاده از امکاناتی است که در اختیار داریم، دانش پذیرانی كه قابلیت قرارگرفتن در کنار ما و در یک گروه را دارند، هریک با در نظر گرفتن توانایی های مختلف خود، سرمایه بالقوه ای هستند که بی توجهی به آن ها غیرعقلایی بوده و منطقی نیست. به همین منظور دپارتمان مشاوره تخصصی و برنامه ریزی خانه مدیریت ، براساس تلاش و تجربه چندین ساله خود و به منظور ایجاد تحولی مثبت در میان متقاضیان آزمون کارشناسی ارشد مدیریت شروع به کار تخصصی نموده و خدمات ذیل را با استفاده با تجربه ترین اساتید کشور و مشاوران این حوزه ارائه می‌نماید.

 


خدمات آزمون کارشناسی ارشد : 

خدمات عمومی و رایگان مرکز مشاوره تخصصی مهام :

1. مشاوره‌های گروهی رایگان
2. مشاوره‌های حین کلاس رایگان
3. مشاوره‌های حین آزمون رایگان
4. برگزاری همایش‌های مرتبط با موضوع آزمون‌ کارشناسی ارشد رایگان

خدمات تخصصی و انفرادی مرکز مشاوره تخصصی مهام :
1. برنامه ریزی آموزشی انفرادی جهت چگونگی تقسیم مطالب، طبقه‌بندی دروس و نحوه مطالعه بصورت هر دوهفته یکبار تا روز کنکور ( در یکماه پایانی بصورت هر 10 روز یکبار ) :

هر دانشجو پس از برگزاری یک جلسه مشاوره، با توجه به شرایط روحی و رفتاری خود به مشاوری که بیشترین نزدیکی فکری را به او دارد معرفی می شود و پس از آن روند مشاوره آغاز می گردد. لازم به ذکر است تمامی مشاوران این مرکز از رتبه های برتر کنکورهای گذشته می باشند که تحت نظارت اساتید مرکز یگانه، نوردرخشان، پورشفیع و صفوی و با سرپرستی استاد دوست آذر شما عزیزان را همیاری خواهند نمود. علاوه بر این داوطلب در هر زمانی که نیاز داشت می تواند جلساتی را مازاد بر جلسات هفتگی با اساتید خانه مدیریت داشته باشند.

2. پشتیبانی تحصیلی انفرادی تا روز آزمون به همراه ارزیابی و بهبود مستمر شرایط علمی متقاضی

3. تحلیل آزمون های آزمایشی و ترازسازی بهینه داوطلب براساس آزمون های سراسری

4. امکان استفاده از جلسات خصوصی رفع اشکال درسی ( بصورت رایگان ) تا 6 جلسه با نظر مشاور
5. مشاوره روانشناسی و عارضه یابی رقتاری توسط پزشکان معتمد و متخصصی در آموزش 

نوع دوره مشاوره هزینه دوره ( بدون تخفیف )
دوره دوم مهام 700000 تومان

 

 

 


 خدمات آزمون دکتری :

خدمات عمومی و رایگان مرکز مشاوره تخصصی مهام :

1. مشاوره‌های گروهی رایگان
2. مشاوره‌های حین کلاس رایگان
3. برگزاری همایش‌های مرتبط با موضوع آزمون دکتری رایگان

4. برگزاری همایش های انتخاب رشته رایگان پس از برگزاری آزمون کشوری
خدمات تخصصی و انفرادی مرکز مشاوره تخصصی مهام :
1. برنامه ریزی آموزشی انفرادی جهت چگونگی تقسیم مطالب، طبقه‌بندی دروس و نحوه مطالعه بصورت هر دوهفته یکبار تا روز کنکور ( در یکماه پایانی بصورت هر 10 روز یکبار ) 
2. پشتیبانی تحصیلی انفرادی تا روز آزمون به همراه ارزیابی و بهبود مستمر شرایط علمی متقاضی
3. ارائه و پیگیری راهکارهای تقویت رزومه تحصیلی برای موفقیت در مرحله مصاحبه

4. انتخاب رشته رایگان پس از برگزاری آزمون مرحله اول کشوری 

نوع دوره مشاوره هزینه دوره ( بدون تخفیف )
دوره دوم مهام 700000 تومان

  

 


 دپارتمان مشاوره تخصصی و برنامه ریزی مهام تحت نظارت اساتید مرکز خانه مدیریت؛ ارائه دهنده جامع‌ترین خدمات در حوزه آزمون کارشناسی ارشد و دکتری مدیریت با بکارگیری بزرگترین گروه آموزش، مشاوره و پشتیبانی در ایران