کلاس های آموزشی 

 

 

 

 

 

 

 

کلاس های آمادگی کنکور های کارشناسی ارشد و دکتری مدیریت و حسابداری در مرکز خانه مدیریت توسط برترین اساتید این حوزه در ایران تدریس می شود که هر کدام از اساتید دارای جزوات و روش تدریس اختصاصی می باشند


کلاس های دوره کارشناسی ارشد مدیریت :

موفقيت دراين آزمون‌ کارشناسی ارشد مستلزم برخورداري از مهارتهاي ويژه‌اي مي باشد كه در دانشكده‌هاي مدیریت اين مهارتها کمتر به دانشجويان تعليم داده مي‌شود و از سویی دیگر به علت حضور بسیار بالای داوطلبین غیر مدیریتی در آزمون کارشناسی ارشد مدیریت، شیوه و سبک طراحی سوالات در این آزمون متفاوت از سایر رشته های آزمون کارشناسی ارشد می باشد. لذا مرکز خانه مدیریت به منظور خدمت به داوطلبین عزیز، دوره‌های آموزشی منحصر به فردی را با استفاده از اساتید مطرح مدیریت کشور برگزار و به صورت مستمر با توجه به تغییرات ایجاد شده در آزمون کارشناسی ارشد مدیریت در طی سال های اخیر، مطالب مربوط به حوزه‌های مختلف آموزشی را به روز نموده و ارائه می‌نماید.
دوره‌های آموزشی مربوط به آزمون کارشناسی ارشد مدیریت هر ساله به طور معمول طی دوره های مختلف دوره تابستان، پاییز، زمستان و دوره عالی نکته و تست برنامه ریزی می شود که دوره پائیز به عنوان دومین دوره از شهریور ماه ثبت نام و در آبان ماه برگزار می‌گردد و ساعات تدریس با توجه به نیاز هر درس در هر دوره تنظیم و معرفی می‌گردد؛ همچنین به منظور ارزیابی علمی دانشجویان در کلاس‌ها به صلاحدید استاد هر درس، آزمون‌هایی با عنوان آزمون حین آموزش برگزار ‌که سبب یافتن نقاط ضعف عمومی و ترمیم علمی دوره‌های آموزشی می‌گردد. 
کلاس‌های تکمیلی و رفع اشکال، مشاوره‌های آموزشی توسط خبرگان آموزشی و برترین‌های سال‌های قبل و ... از دیگر خدمات مرتبط با کلاس‌های خانه مدیریت می‌باشد که باعث ایجاد تمایز دانش‌آموختگان این موسسه با سایرین می‌گردد.


برنامه کلاس های دوره پاییز / ویژه کنکور کارشناسی ارشد مدیریت سال 1397

 

 


کلاس های دوره دکتری مدیریت : 

از سال 1394 کنکور دکتری مدیریت با تغییرات گسترده ای در ساختار و نوع دروس مواجه شد، که مهترین این تغییرات این بود که هرکدام از فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی ارشد ( از هر رشته ای حتی غیر مرتبط ) می توانند در آزمون دکتری مدیریت شرکت کنند و همچنین در حال حاضر آزمون اسفندماه و آیان ماه ( دو نوبت در هر سال)، به عنوان آزمون ورودی تلقی می شود و داوطلبین بایستی پس از این مرحله در آزمون تخصصی هر دانشگاه و مرحله مصاحبه شرکت می کنند.
موفقيت دراين آزمون‌ دکتری مستلزم برخورداري از مهارتهاي ويژه‌اي مي باشد كه در دانشكده‌هاي مدیریت اين مهارتها کمتر به دانشجويان تعليم داده مي‌شود و از سویی دیگر به علت حضور بسیار بالای داوطلبین غیر مدیریتی در آزمون دکتری مدیریت، شیوه و سبک طراحی سوالات در این آزمون متفاوت از سایر رشته های آزمون دکتری می باشد. لذا مرکز خانه مدیریت به منظور خدمت به داوطلبین عزیز، دوره‌های آموزشی منحصر به فردی را با استفاده از اساتید مطرح مدیریت کشور برگزار و به صورت مستمر با توجه به تغییرات ایجاد شده در آزمون دکتری مدیریت در طی سال های اخیر، مطالب مربوط به حوزه‌های مختلف آموزشی را به روز نموده و ارائه می‌نماید.
دوره‌های آموزشی مربوط به آزمون دکتری مدیریت ویژه " آزمون اسفند ماه " از اردیبهشت ماه ثبت نام و در تیرماه برگزار می‌گردد و دوره بعدی برای  از مردادماه ثبت نام و در آبان ماه برگزار می گردد و ساعات تدریس با توجه به نیاز هر درس در هر دوره تنظیم و معرفی می‌گردد؛ همچنین به منظور ارزیابی علمی دانشجویان در کلاس‌ها به صلاحدید استاد هر درس، آزمون‌هایی با عنوان آزمون حین آموزش برگزار ‌که سبب یافتن نقاط ضعف عمومی و ترمیم علمی دوره‌های آموزشی می‌گردد. 
کلاس‌های تکمیلی و رفع اشکال، مشاوره‌های آموزشی توسط خبرگان آموزشی و برترین‌های سال‌های قبل و ... از دیگر خدمات مرتبط با کلاس‌های خانه مدیریت می‌باشد که باعث ایجاد تمایز دانش‌آموختگان این موسسه با سایرین می‌گردد.


برنامه کلاس های دوره پاییز / ویژه کنکور دکتری مدیریت در سال 1397 :