مشاوره تخصصی دکتری مدیریت 

 

 

 

 

 

 

 

باتوجه به شیوه برگزاری آزمون های دکتری در دو مرحله آزمون کشوری و دانشگاهی، لزوم مشاوره و هدایت صحیح در زمینه های امتحان، انتخاب رشته، تقویت رزومه علمی، مصاحبه حضوری و ... از اهمیت بسزایی برخوردار است که در مرکز مشاور مهام و با هدایت اساتید این مرکز، دانشجویان عزیز می توانند از این خدمات استفاده نمایند.


اهمیت و ضرورت کار جمعی را می توان از جوانب گوناگون مورد توجه و بررسی قرار داد؛ با انجام برخی کارها به صورت فردی، رسیدن به نتیجه مطلوب امکان پذیر نیست و جهت نیل به هدف، لازم است تا مقدمات و طیِ مسیرِ درست، به صورت گروهی انجام پذیرد. هر چند امکان انجام کار به صورت فردی وجود دارد، اما مستلزم تحمل هزینه فراوان، از دست دادن زمان مناسب و خستگي زودرس بوده و از نظرکیفیت اجرا نیز قابل مقایسه با صورت جمعیِ آن نیست. گروهی انجام ندادنِ کار، به معنی عدم استفاده از امکاناتی است که در اختیار داریم، دانش پذیرانی كه قابلیت قرارگرفتن در کنار ما و در یک گروه را دارند، هریک با در نظر گرفتن توانایی های مختلف خود، سرمایه بالقوه ای هستند که بی توجهی به آن ها غیرعقلایی بوده و منطقی نیست. به همین منظور دپارتمان مشاوره تخصصی و برنامه ریزی خانه مدیریت ، براساس تلاش و تجربه چندین ساله خود و به منظور ایجاد تحولی مثبت در میان متقاضیان آزمون دکتری مدیریت شروع به کار تخصصی نموده و خدمات ذیل را با استفاده با تجربه ترین اساتید کشور و مشاوران این حوزه ارائه می‌نماید.


خدمات عمومی و رایگان مرکز مشاوره تخصصی مهام ویژه آزمون دکتری :

1. مشاوره‌های گروهی رایگان
2. مشاوره‌های حین کلاس رایگان
3. برگزاری همایش‌های مرتبط با موضوع آزمون دکتری رایگان

4. برگزاری همایش های انتخاب رشته رایگان پس از برگزاری آزمون کشوری
خدمات تخصصی و انفرادی مرکز مشاوره تخصصی مهام :
1.  برنامه ریزی آموزشی و انفرادی جهت چگونگی تقسیم مطالب، طبقه‌بندی دروس، شیوه و نحوه مطالعه دروس،  برنامه ریزی مطالعه بر روی مباحث استراتژیک در دروس مختلف و ... که بصورت هر دو هفته یکبار تا روز کنکور ( در یکماه پایانی بصورت هر 10 روز یکبار ) برای هر دانشجو بصورت انفرادی برگزار می گردد.
2. پشتیبانی تحصیلی و انفرادی تا روز آزمون به همراه ارزیابی و بهبود مستمر شرایط علمی متقاضی
3. ارائه و پیگیری راهکارهای تقویت رزومه تحصیلی برای موفقیت در مرحله مصاحبه

4. انتخاب رشته رایگان پس از برگزاری آزمون مرحله اول کشوری

نوع دوره مشاوره ثبت نام دوره تا تاریخ میزان تخفیف هزینه دوره ( بدون تخفیف )
دوره دوم مهام 31 خردادماه 15% 450000 تومان 

 


 دپارتمان مشاوره تخصصی و برنامه ریزی مهام تحت نظارت اساتید مرکز خانه مدیریت؛ ارائه دهنده جامع‌ترین خدمات در حوزه آزمون کارشناسی ارشد و دکتری مدیریت با بکارگیری بزرگترین گروه آموزش، مشاوره و پشتیبانی در ایران