مشاوره تخصصی کارشناسی ارشد مدیریت 

 

 

 

 

 

 

 

مرکز مشاوره تخصصی مهام با هدایت اساتید مرکز خانه مدیریت و مشاوران با تجریه این مرکز، به عنوان نخستین و تخصصی ترین مرکز مشاوره کنکور کارشناسی ارشد مدیریت شناخته می شود.


 

اهمیت و ضرورت کار جمعی را می توان از جوانب گوناگون مورد توجه و بررسی قرار داد؛ با انجام برخی کارها به صورت فردی، رسیدن به نتیجه مطلوب امکان پذیر نیست و جهت نیل به هدف، لازم است تا مقدمات و طیِ مسیرِ درست، به صورت گروهی انجام پذیرد. هر چند امکان انجام کار به صورت فردی وجود دارد، اما مستلزم تحمل هزینه فراوان، از دست دادن زمان مناسب و خستگي زودرس بوده و از نظرکیفیت اجرا نیز قابل مقایسه با صورت جمعیِ آن نیست. گروهی انجام ندادنِ کار، به معنی عدم استفاده از امکاناتی است که در اختیار داریم، دانش پذیرانی كه قابلیت قرارگرفتن در کنار ما و در یک گروه را دارند، هریک با در نظر گرفتن توانایی های مختلف خود، سرمایه بالقوه ای هستند که بی توجهی به آن ها غیرعقلایی بوده و منطقی نیست. به همین منظور دپارتمان مشاوره تخصصی و برنامه ریزی خانه مدیریت ، براساس تلاش و تجربه چندین ساله خود و به منظور ایجاد تحولی مثبت در میان متقاضیان آزمون کارشناسی ارشد مدیریت شروع به کار تخصصی نموده و خدمات ذیل را با استفاده با تجربه ترین اساتید کشور و مشاوران این حوزه ارائه می‌نماید.

 


 خدمات مرکز مشاوره تخصصی خانه مدیریت ویژه آزمون کارشناسی ارشد :

1. مشاوره‌های تخصصی فردی 
2. مشاوره‌های حین کلاس 
3. مشاوره‌های حین آزمون 
4. برگزاری همایش‌های مرتبط با موضوع آزمون‌ کارشناسی ارشد 

 

خدمات تخصصی و انفرادی مرکز مشاوره تخصصی خانه مدیریت:
1. برنامه ریزی آموزشی و انفرادی جهت چگونگی تقسیم مطالب، طبقه‌بندی دروس، شیوه و نحوه مطالعه دروس،  برنامه ریزی مطالعه بر روی مباحث استراتژیک در دروس مختلف و ... که بصورت هر دو هفته یکبار تا روز کنکور ( در یکماه پایانی بصورت هر 10 روز یکبار ) برای هر دانشجو بصورت انفرادی برگزار می گردد.

- هر دانشجو پس از برگزاری یک جلسه مشاوره، با توجه به شرایط روحی و رفتاری خود به مشاوری که بیشترین نزدیکی فکری را به او دارد معرفی می شود و پس از آن روند مشاوره آغاز می گردد. لازم به ذکر است تمامی مشاوران این مرکز از رتبه های برتر کنکورهای گذشته می باشند که تحت نظارت اساتید مرکز : یگانه، نوردرخشان، پورشفیع و صفوی و با سرپرستی استاد دوست آذر شما عزیزان را همیاری خواهند نمود. علاوه بر این دانشجویان عضو سیستم مشاوره، در هر زمانی که نیاز داشت می توانند جلساتی را مازاد بر جلسات هفتگی با اساتید خانه مدیریت داشته باشند.

2. پشتیبانی تحصیلی و انفرادی تا روز آزمون به همراه ارزیابی و بهبود مستمر شرایط علمی متقاضی

3. تحلیل آزمون های آزمایشی و ترازسازی بهینه داوطلب براساس آزمون های سراسری

4. امکان استفاده از جلسات خصوصی رفع اشکال درسی ( بصورت رایگان ) تا 6 جلسه با نظر مشاور
5. مشاوره روانشناسی و عارضه یابی رقتاری توسط پزشکان معتمد و متخصصی در آموزش

نوع دوره مشاوره ثبت نام دوره تا تاریخ میزان تخفیف هزینه دوره ( بدون تخفیف )
دوره دوم مهام 31 خرداد ماه 15% 450000 تومان

 


 

دپارتمان مشاوره تخصصی و برنامه ریزی مهام تحت نظارت اساتید مرکز خانه مدیریت؛ ارائه دهنده جامع‌ترین خدمات در حوزه آزمون کارشناسی ارشد و دکتری مدیریت با بکارگیری بزرگترین گروه آموزش، مشاوره و پشتیبانی در ایران