برنامه کلاس های آزمون دکتری مدیریت 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

جهت مشاهده برنامه کلاس های آموزشی ویژه کنکور دکتری مدیریت سال 1396 در مرکز خانه مدیریت کلیک نمایید


 

برای مشاهده برنامه ترم پاییز کلاس های کنکور دکتری به پایین صفحه مراجعه فرمایید

 

 

 

از سال 1394 کنکور دکتری مدیریت با تغییرات گسترده ای در ساختار و نوع دروس مواجه شد، که مهمترین این تغییرات این بود که هرکدام از فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی ارشد ( از هر رشته ای حتی غیر مرتبط ) می توانند در آزمون دکتری مدیریت شرکت کنند و همچنین در حال حاضر آزمون اسفندماه و آبان ماه ( دو نوبت در هر سال)، به عنوان آزمون ورودی تلقی می شود و داوطلبین بایستی پس از این مرحله در آزمون تخصصی هر دانشگاه و مرحله مصاحبه شرکت می کنند.

موفقيت دراين آزمون‌ دکتری مستلزم برخورداري از مهارتهاي ويژه‌اي مي باشد كه در دانشكده‌هاي مدیریت اين مهارتها کمتر به دانشجويان تعليم داده مي‌شود و از سویی دیگر به علت حضور بسیار بالای داوطلبین غیر مدیریتی در آزمون دکتری مدیریت، شیوه و سبک طراحی سوالات در این آزمون متفاوت از سایر رشته های آزمون دکتری می باشد. لذا مرکز خانه مدیریت به منظور خدمت به داوطلبین عزیز، دوره‌های آموزشی منحصر به فردی را با استفاده از اساتید مطرح مدیریت کشور برگزار و به صورت مستمر با توجه به تغییرات ایجاد شده در آزمون دکتری مدیریت در طی سال های اخیر، مطالب مربوط به حوزه‌های مختلف آموزشی را به روز نموده و ارائه می‌نماید.
دوره‌های آموزشی مربوط به آزمون دکتری مدیریت ویژه " آزمون اسفند ماه " از اردیبهشت ماه ثبت نام و در تیرماه برگزار می‌گردد و دوره دوم  از مردادماه ثبت نام و در آبان ماه برگزار می گردد و ساعات تدریس با توجه به نیاز هر درس در هر دوره تنظیم و معرفی می‌گردد؛ همچنین به منظور ارزیابی علمی دانشجویان در کلاس‌ها به صلاحدید استاد هر درس، آزمون‌هایی با عنوان آزمون حین آموزش برگزار ‌که سبب یافتن نقاط ضعف عمومی و ترمیم علمی دوره‌های آموزشی می‌گردد. 
کلاس‌های تکمیلی و رفع اشکال، مشاوره‌های آموزشی توسط خبرگان آموزشی و برترین‌های سال‌های قبل و ... از دیگر خدمات مرتبط با کلاس‌های خانه مدیریت می‌باشد که باعث ایجاد تمایز دانش‌آموختگان این موسسه با سایرین می‌گردد.

 

 

 


 

با توجه به آخرین تغییرات

شروع کلاس های دکتری  ( ترم پاییز ) از شنبه 8 آبان 1395 می باشد

 

 

 

برنامه کلاس های دوره پاییز / ویژه کنکور دکتری مدیریت سال 1396:

 


گروه علمی خانه مدیریت بر این باور است که کار گروهی به همراه تلاش دانشجو و صد البته آشنایی با مسیر پیش رو و نیز نظم بخشیدن به مطالب آموخته شده در دانشگاه و نیز سنجش منظم علمی دانشجویان می‌تواند نقش بسیار مهمی در موفقیت در آزمون پیش رو داشته باشد. لذا مرکز خانه مدیریت با فراهم نمودن همه این پیش نیاز‌ها با استفاده از تخصصی ترین گروه‌های کاری، امروزه به عنوان برند برتر آموزش مدیریت کشور شناخته می‌شود و مشغول خدمت رسانی به متقاضیان می‌باشد.